Slované, národ jehož zvyky, tradice a vůbec celé bytí téměř upadly v zapomnění nebo nám byly dokonce záměrně zatajovány? Podíváme se proto na obrazové písmo, kterému se říká Staroslovanská Boukovice.

Můžete si však říci, proč by někdo zatajoval nebo překrucoval dějiny? Z jakého důvodu zrovna nějaké písmo? A které bylo první? To co jsem údajně „přinesli“ křesťanští manipulátoři Cyril a Metoděj? Proč je dodnes oslavujeme, když pouze s již jestvující Staroslovanské Boukovice vytvořili cosi. Už v těchto dávných dobách bylo jejich cílem vytvořit písmo určené k primitivnímu dorozumívání, bez obrazového vnímání a s maximální snahou odpojení nás Slovanů od „vyššího světa“.

Je také vhodné si připomenout, že dávní Slované mluvili všichni stejným jazykem. Bohužel se křesťanské církvi dařilo důsledně ničit všechny důkazy o vzdělanosti a gramotnosti Slovanů. Hlavně Boukovice umožňuje komunikaci na vědomé i na podvědomé úrovni. To byl jeden z dalších důvodů, proč církev vše likvidovala.

Staroslovanská Boukovice, která tu byla již několik tisíc let před bezduchým „písmem“ Cyrila a Metoděje, se skládala ze 49 znaků. Tito vyslanci ničení slovanské kultury pět bukvic ubrali a čtyřem dali řecké názvy. Těchto 5 bukvic bylo důležitých, protože dokázali aktivovat devátou čakru, díky které jsme byli schopni udržovat spojení s Našimi Předky.

Naše původní písmo se používalo přibližně do roku 991. Do té doby jsme totiž byli Velké knížectví Moravské, jehož vládcem byl Sveulado (vše-v-Ladě). Pokřesťanšťování Slovanů začalo už v roce 988 a trvalo do roku 1000. Poté vstoupili křižáci, kteří již byli na Kyjevské Rusi od roku 988 i na naše území. V rámci křesťanství bylo nutné uskutečnit v podstatě jatka Slovanů a zlikvidovat naše prastaré Slovansko-Árijské Védy, zdroj naší víry a psané kultury. Vyvražděním značné části obyvatelů Kyjevské Rusi, zde zbyli pouze starci a děti. Starší brzo zemřeli a děti byli předány na převýchovu do křesťanských klášterů. Stejný scénář následoval i v naší krajině. Postupem času se zaváděla latinka a tím pádem definitivní odklon od staroslovanského jazyka.

Bukvice jsou umístěny v tabulce, kde dohromady tvoří mozaiku a dají se číst všemi směry. Rovněž má každá bukvice svůj obraz. Ty se mezi sebou spojovaly a vytvářely tak obraz celého slova. Máme štěstí, že i přes veškeré snahy se Staroslovanská Boukovice zachovala, protože se tak můžeme dostat k poselství Našich Předků. Toto písmo vám pomůže nabýt nový světonázor a odkrýt bohatství, jenž v sobě skrývá naše řeč. Slovanský jazyk dokáže vyjádřit nejjemnější odstín myšlenek a odkrýt nejhlubší smysly.

Mimochodem, Boukovice ale i Sanskrit pochází z Vědění zapsaného v Karuně (ch’Árijské Runy). Nepoužívaly se jenom jako obraz a podstata ale i jako čísla. V takovém případě se označily určitým znakem aby se vědělo, že jde o číslo. 

Proč se i dnes zabývat naším původním jazykem? Třeba kvůli tomu jak se říká v jednom přísloví, kdo nezná minulost je nucený si ji zopakovat. Také proto, že díky Staroslovanské Boukovici můžeme získat informace o našem původu, bohatství staroslovanských jazyků, abychom nezapomněli na Naše skutečné Předky a co nám zde zanechali. 

 

Zdroje:

tartaria.sk

veraoveckova.cz

jasenka-nasaotcina.cz

slovanstvi.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *