Židokřesťanští paraziti se snaží zničit a překroutit vše, co jen jde. Činili tak i v případě dějin, které upravili na tzv. historii. Týká se to i největšího území Slovanů a Árijců, které kdy existovalo, tj. Velké Tartárie. Ovšem i onen název Tartárie není správný, je to pouze anglosaská, upravená verze. Původní název je Velká Rassénie, později Velká Skýtie. Naštěstí se i přes snahy zločinců a jejich parazitického systému podařilo zachovat mnoho důkazů i staveb do dnešních dnů. 

Jak se vyvíjel význam pojmu Tartárie:

Architektonické skvosty z tehdejší doby nacházíme po celém světě dodnes. Oplývají různými prvky jako např. propracované hřebeny střech, měděné kopule zakončené vysokými zlatými koncovkami nebo velkými zlatými sochami. Dále četné vrcholy, různé pilíře a lodžie na několika úrovních, masivní kamenické práce atd. Je to jednoduše velkolepé. Postavila je však naše civilizace? 

V malých městech, jenž mají za sebou nějaké dějiny najdeme jednu, dvě stavby, některé jich budou mít i více. Všechny mají propracované detaily s elegantní precizností a vypadají opravdu krásně. Určité mají svou individualitu a jiné vypadají podobně jako „ta druhá“ v Evropě. Právě v Evropě se tyto architektonické styly zrodily, alespoň tak si to většina z nás myslí. Pro tyto stavby bylo vymyšleno nespočet různých názvů. Říkalo se jim starořímské, gotické, renesanční, barokní, klasicistní apod. Všechny stavby spojuje jedna věc a sice, že takhle už se nestaví. Když vidíme tyto staré budovy, málokdy se zamyslíme nad architektonickou prací, která byla do jejich návrhu vložena. A je zřejmé, že v té době neexistovaly žádné programy pro počítačové navrhování. Stačilo rýsovací prkno, tužka a guma. 

Nepřemýšlíme o tom, že tito dávní stavitelé neměli k dispozici dnešní stavební vybavení. V určitém okamžiku byla zavedena železnice, některé byly postaveny v blízkosti vodní plochy. Zároveň se jich dost stavělo bez luxusu železnice a přístavů. Zajímá nás kdo v 18. (17.-19.) století vyrobil tisíce oken nebo kde se vzali hory cihel (kamenů ve tvaru kvádrů). Odkud pochází střešní krytiny nebo kdo vytesal schodišťové sloupky, aby byly na míru stejné. Pozorovatel může strávit chvíli přemýšlením o všech těchto věcech. Většina lidí nikoliv.

Ale koho to zajímá. Budovy stojí, to znamená, že je někdo postavit musel. Indoktrinovaná věda na nich ku podivu neshledává nic divného. Nezáleží na tom, zda máme jedinou stopu jak to bylo provedeno a jaká infrastruktura to podporovala. Vidět, že se staví dva až tři roky v kuse dálniční estakáda je pro nás normální. Nikdy nás však nenapadne jak údajně ti méně vzdělaní jedinci dokázali v krátké době postavit stovky několikapatrových cihlových a kamenných budov. V dnešní době bez infrastruktury, kvalifikovaných dělníků na různých pozicích není možné nic takového postavit. Evropa měla zjevně před zbytkem světa náskok jedno nebo dvě století náskok. Takzvaná koloniální expanze vyprodukovala, tak směšné množství těch staveb, že jen těžko najdeme konvenční vysvětlení. Desetitisíce staveb v podobném stylu se objevily po celém světě během velmi krátké doby. Často na místech, kde by jakákoliv myšlenka na odpovídající infrastrukturu byla směšná.

Podle Erica Hobsbawma se průmyslová revoluce rozjela naplno až ve 30.-40. letech 19. století. Koloniální expanze Evropy (1820-1939) se popisuje následovně. Evropské země se snažili ovládnout zbytek světa v průběhu 15. a 16. století díky své schopnosti kontrolovat námořní cesty o objevení amerického kontinentu. V 19. století ještě povzbuzena průmyslovou revolucí a pod tlakem rychle rostoucího obyvatelstva, zahájila Evropa nové období koloniální expanze, inspirované objevením nových trhů, oblastí pro usazování chudších evropských přistěhovalců a touhou civilizovat „barbarské národy“. Ještě dodejme, že v roce 1900 byla světová populace o 78 procent nižší než dnes a pravděpodobně ne každý byl stavební dělník. 

Ukážeme si stavby z mnoha kontinentů v podobném architektonickém stylu. Všechny jsou mistrovskými díly designu a provedení. Některým z nich tzv. historie přiřkla architekty ale u přibližně 99 procent staveb nenajdete žádný konkrétní důkaz o jejich výstavbě. Některé existují dodnes, většina ale již ne. Velká část byla zničena při tzv. městských požárech a zemětřeseních. 

 

Tartaři byli mistři zdiva, všeobecné bezplatné energie a velkolepé architektury. Jejich pozůstatky stavitelské umění v římsko-gotickém stylu lze dodnes nalézt jako vodovody, radnice, banky, vodárny, katedrály, kostely, nemocnice.

Kostely, katedrály, mešity a další bohoslužebné stavby byly původně éterickými elektrárnami, vodními stanicemi a zvukově rezonujícími akustickými léčebnými centry. Budovy, které religionisté v dnešní době používají jako místa bohoslužeb, původně fungovaly v dobách Tartárie jako nemocnice. Tartarská stavení se svou funkcí podobají pyramidám a chrámům, jenž se nacházejí po celém světě. Díky důmyslnému inženýrství, složité architektuře a vyspělé technologii přeměnili Tartaři Zemi na desku s obvody poháněnou éterem. Kříže na vrcholcích budov sloužili jako éterické, elektrické antény napojené na výztuž zabudovanou v celé konstrukci budovy. Pouliční lampy v Tartárii byly rovněž éterickými anténami. Využívaly síly éteru , jenž způsobovala, že plyny uvnitř horní žárovky ionizovaly a fluoreskovaly.

Dle informací, které máme nebyly horní žárovky na vrcholu tartarských lamp vyrobeny ze skla ale dost možná z nějakého druhu křemenného krystalu. Stejné žárovky měli Tartaři i uvnitř svých domů. Mohli tyto žárovky také obsahovat různé látky jako např. radium nebo rtuť, které reagovali s éterem. Stejně tak s éterem mohl reagovat i samotný křemenný krystal. 

Co dále souviselo s volnou energií byly bleskové antény, jenž byly nastaveny, tak aby energii přitahovaly nikoliv detekovaly. Volnou energii vyvinuli Tartaři a Nikola Tesla prohloubil její pochopení před více než 100 lety. Přesto nám není „dovoleno“ židokřesťanským parazitickým systémem tato zařízení na volnou energii používat.

Představte si svět, kde by volná energie byla hojná a dostupná každému. Kde byste mohli kdykoliv a kamkoliv volně cestovat lodí, autem nebo letadlem. Takový byl svět Tartárie protože tehdejší lidé ovládli tajemství Vesmíru – frekvenci, energii a vibraci. 

 

Zdroje:

unariunwisdom.com

rasa.sk

kniha The One World Tartarians

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *