Dravidie
Dnes se znovu dotýkáme letopisných svědectví Našich Předků, studujeme jejich minulost, vepsanou runami. Studujeme, jak se chovali v určitém období. Je důležité, abychom nežili v minulosti. Důležité je, abychom minulost znali a na jejím základě vytvářeli současnost.
Při studiu letopisů Našich Předků, při studiu jejich příběhů se stále častěji setkáváme s tím, že nás pronásledovala řada rozkolů. Samozřejmě v pozdější době. Pokud mluvíme o Dravidii, jejím osídlení a tažení do Dravidie byly také vyvolány určitým rozštěpením. Tento rozkol nebyl momentálním aktem. Mělo trvalý charakter. Abychom to pochopili, musíme se podrobně zabývat interakcí Našich Předků s jinými národy.
Naši Předkové se samozřejmě neocitli v Dravidii ze dne na den a neproměnili ji v Indii. Tato migrace probíhala v procesu ochlazování v Rassenii. A Naši Předkové se stěhovali nejen do Dravidie, ale také do Velké stepi, která dnes zahrnuje Sin-ťiang, Kašgar a Mongolsko. Obyvatelstvo Velké stepi postupně zhoustlo.
Akademická „historická věda“ připisuje výskyt Árijů v Indii do 12.-11. století před jejich letopočtem. To je asi před 3200-3100 lety. Tyto závěry vycházejí z vykopávek kultury s šedou malovanou keramikou v Paňdžábu, Harijáně, na horním toku Gangy a Džamny a v řadě oblastí Gangy. Většinu sídlišť této kultury datují „oficiální historici“ do doby 800-500 let před jejich letopočtem, tj. před 2800-2500 lety, a shodují se podle nich s dobou formulace Rigvédy. Tento výklad ukazuje, že akademická „historická věda“ hovoří pouze o území moderní Indie a že nemá žádnou představu o Dravidii, která byla mnohem větší než moderní Indie. Její hranice tehdy vedly podél pohoří Hindúkuš.
Proto budeme mluvit o Dravidii a rozdělíme ji na Jižní a Severní. K Jižní Dravidii bychom přirozeně měli vztahovat území dnešní Indie a Pákistánu. K Severní Dravidii – území dnešního Afghánistánu a severovýchodního Íránu. My, dědicové této Slovansko-Árijské Moudrosti, bychom měli také vzít v úvahu, že celá kultura se nemůže zformovat přes noc.
Proto akademická „historická věda“, poukazující na 12.-11. století před jejich letopočtem, uvádí pouze dobu, kdy Árijci v Jižní Dravidii definitivně zvítězili. Je tedy zřejmé, že Naši Předkové přišli do Jižní Dravidie nejpozději v 18. století př. tzv. n.l. To znamená před více než 3 800 lety. Tato doba je právě v ladu s prudkým úpadkem dravidské civilizace, kterou akademická „historická věda“ nesprávně nazývá Harappe a Mohendžo-Daro.
Naši Předkové samozřejmě přišli do Severní Dravidie – dnešního Afghánistánu – mnohem dříve. Vezmeme-li v úvahu, že před 5200 lety vedla hranice mezi Rassenií a Dravidií podél pohoří Hindúkuš, bude nám hned jasné, že Severní Dravidie byla dobyta asi před 4800 lety a Jižní Dravidie – teprve před 3800 lety.
Po porážce na poli u Kurukšétu se Ráma a jeho stoupenci, jak zaznamenává epos, rozhodli opustit Rassenii a usadit se v jiných oblastech Asie. Mezi tehdejšími žrecy však vznikl spor, kam se mají vydat. Ráma trval na tom, že se vydá na jih. Zároveň žrec Ilmer trval na tom, že půjde na západ. Polovina příznivců podporovala Ramu. Druhá polovina Ilmera. Sto Rodů odešlo s Ramou do Dravidie a druhá stovka Rodů, jak o tom píší knihy Kornej, odešla do Skandinávie.
Po jejich odchodu osídlili Jižní Ural Kemakové (jeden z dalších Slovansko-Árijských Rodů), kteří přišli z východu. Nazývali se podle jména samotného knížete Kemaka. Později se jim začalo říkat Kimrové. „Oficiální moderní věda“ je nazývá Kimery. V některých případech se stává, že poražení nešetří tím, co sami vytvořili. Tak při odchodu zničili některá města a mnoho kultovních staveb.
Skupina pod vedením Rámy se přesunula na jih a asi před 4800 lety plně ovládli Severní Dravidii. Mimochodem, neustále se říká, že Afghánistán nebyl nikdy dobyt. Byl. Po ovládnutí Severní Dravidie se proud Našich Předků – Slovanů a Árijců – hnal na jihovýchod, do Jižní Dravidie. Toto tažení stále vedli naši žreci. Vedli své příznivce do země, kde se téměř po celý rok udržovaly příznivé podmínky pro lidský život. Můžete si přečíst například „Bylinu o Mikulovi Seljaninoviči“. Přečtěte si ji v té podobě, v jaké je zaznamenána. Uvidíte, že tažení Našich bylo právě do Indie. Naši Předkové se vydali do Jižní Dravidie. Pravda, na tomto směru jim Dravidové a Nagové kladli zuřivý odpor. To našlo odraz v hrdinských eposech Indie.
V tomto období hráli významnou roli vojenští velitelé, kteří vedli vojska. Indra byl prvním vrchním náčelníkem, který dosáhl významných úspěchů. Na jeho čest byla Jižní Dravidie pojmenována Indie. A zaujal u hinduistů místo našeho otce Peruna. Po vstupu do Jižní Dravidie – Indie, Naši Předkové pomalu postupovali vpřed. Zde se setkali s organizací Dravidů a Nagů. Akademická „historická věda“ ji nazvala Harappskou a Mohendžodároskou civilizací, i když ve skutečnosti šlo jen o dravidský stát.
Tento dravidský stát vedli temní žreci. Tito žreci vyžadovali bezvýhradnou poslušnost vůči své autoritě. Uctívali krvelačnou Kali Ma, Černou matku. Která již vyžadovala lidské oběti. Stát těchto žreců vznikl asi před 8000 lety a vrcholu rozvoje dosáhl asi před 7000 lety. Téměř současně s žrecovským stavem v Černomoří, Egyptě a Americe. Naši žreci a temní žreci, rozdíl spočíval v tom, že naši vybudovali državu na základě používání Véd a Znání. A ti druzí na používání strachu a uctívání bohyně Kálí.
Lidské oběti byly nejslabším článkem státní organizace žreců „černé magie“. Proto Naši Předkové, když přišli do Jižní Dravidie, lidské oběti okamžitě zastavili. Zákaz lidských obětí pomohl Našim Předkům vyhrát krutý boj. Právě díky tomu jsme zvítězili.
Kolonizace Dravidie trvala celkem asi 1500 let. Způsob kolonizace byl značně ovlivněn tím, že pohyb Našich Předků – Slovanů a Árijců vedli žreci. Žreci podporovali zachování přísné izolace Našich Předků od místních národů. Stejně jako zachování Véd, naší kulturní a etnické izolace. Bylo mnoho příkladů, kdy odtržené národy začaly žít Kopným právem a všechny Rodové Ustoje se časem změnily. Protože je zničilo vnější prostředí. To není náhodné. Žreci měli vždy zájem na tom, aby Naši Předkové byli v Dravidii v bezpečí.
Odstranění lidských obětí a vedení žreců plně zajistily splnění těchto úkolů. Na základě toho se postupně vyvinul svébytný systém vztahů s místním obyvatelstvem a jeho kulturou. Naši Předkové od této chvíle vytvořili nový žrecovský stát v podobě Federace Slovansko-Árijských Rodů Rasy Velké. Byl to kastovní stát. Dozvíte se o něm v další části.
Zdroj:
vk.com/@-176218205-dravidiya-chast-1