Kony Rita a Rodové Kony
Kony Rita = soubor nebeských pravidel o čistotě Rodu a Krve. V moderním světě se tyto Kony nazývají obrazovými a jsou jediným parametrem přenosu dědičnosti, který souvisí s takovým jevem, jako „telegonie“ (z řeckého, TELE = „daleko“ a GENNAO = „přenos obrazu“).
RITA – to je zkratka „čistota Rodu a Krve“, zapisuje se jednou Runou. Je zde i jméno Rita – někteří rodiče tak podvědomě oslovují své dítě. Jako kdyby reprodukovali, že dítě je počato v souladu s Nebeskými Kony o čistotě Rodu a Krve. Ale když rodiče chtějí zapsat jméno dítěte do matriky, zapíší ho tam jako Margarita, ale rodiče s tím nesouhlasí a doma ho pořád volají Rita. Někteří se snaží, aby bylo zapsáno bez předpony „Marga“, což znamená „porušení“. Například, v knize o kouzelníkovi Merlinovi je Marga (Morgana), tedy je široká, křivá, jedna noha kratší než druhá, a tak je tedy s defekty, s porušeními.
Energetická výměna. Muž předává obraz Ducha a Krve, a krom toho navyšuje energii svého života: „2 měsíce na zapsání Obrazu a 7 měsíců na vynošení plodu“ (toto je podle slovanského kalendáře). Tato energie prochází druhou čakrou (zaRod), aby byl vytvořen nový život. Ve východním systému se tato čakra nazývá Svadhistana – přenos Nebeského Obrazu. Kromě toho žena může porodit pouze ženu, protože má ženskou chromozomální strukturu (XX). Proto všechny tyto ženské věci, říkají, je třeba jíst více slané, pak se narodí chlapec a když sladké – holka. Toto všechno je nesmysl. Pouze na muži závisí, koho žena porodí. Když se v podvědomí muže sjednocují dívky XX, pak se narodí dívka a pokud se v podvědomí sjednocují kluci XY, pak se narodí chlapec.
Žena dostává od muže energii Leta nebo roku života a tato energie v ní aktivuje určité síly. A žena, vyzařuje tuto sílu muži, otevírá v něm kanál na příjem energie od Roda. Takto nejen muž dává ženě energii života, ale žena také dává energii muži, otevírá v něm komunikační kanály s Kosmem, odkud dostane dodatečnou energii. Proto říkají: muž dělá z dívky ženu a žena dělá z junáka muže, tzn. vše je vzájemně propojeno. Navíc, když se narodí dítě, v procesu komunikace se svým otcem, otevírají se v otci další doplňující kanály a otec dostává od Kosmu ještě více energie. Tzn. otec nedostává energii z dítěte, ale z Kosmu, protože muž sám o sobě = to je vyzařující systém, on vyzařuje.
Žena hromadí, akumuluje, jako by absorbuje. Proto dítě v otci také otevírá kanál a otec poněkud zotavuje svou životní energii. Proto se říkalo: zrodíš 16 dětí, otevře se v tobě 16 dalších kanálů, tzn. budeš mít plnost všech 16 kanálů svého energetického systému. Každý muž snil o tom, aby měl Kruh potomků (16 dětí).
Narození dítěte. Nyní naše ženy zastrašily, že porody jsou krev, bolest, strach, úzkost, tak velkým negativismem jsou zaplaveny, že jedna vzpomínka o rození žen vede ke stavu psychické zkázy. Ale všimněte si, že každé narozené dítě omlazuje ženské tělo o 3 Leta (roky). Někteří už ve věku 30 let jsou přesvědčeni, že je příliš pozdě na rození a že se dítě narodí s patologickou změnou. Ale patologické změny vytvářejí lékaři, nesmíme zasahovat do procesu porodu a rodí v nepřirozených podmínkách, v nemocnici.
Dříve rodili doma ve vaně ve vodě, tzn. voda je přirozený prvek (element), když jste v řece, jezeře, vaně – automaticky uvolníte všechny svaly vašeho těla. A nejpohodlnější místo pro dítě bylo ve vodním prostředí v děloze, kde dítě žilo 9 měsíců. Proto, když žena rodí ve vodě, pak to je pro dítě lepší. Přechází z vodního nitroděložního prostředí do vnějšího vodního prostředí, nedostává gravitační úder vzduchového sloupce a dítě je silnější, zdravější. I máma nepostřehne žádný rozdíl, tak se svaly stávají měkkými, elastickými, nerodí na sucho, prostě dítě přeplave z jednoho prostředí do druhého a nemá bolestivý šok.
Dítě rodící se ve vodě tam pouze plave, dokud se placenta neoddělí a máma leží ve vodě ponořená po bradu, dítě může samo najít matčin prs, začít sát dokonce, aniž by se poprvé nadechlo vzduchu. Dříve v rození pomáhali otcové a poté vedle něj stály asistentky starší ženy Rodu (babička, matka atd.). Po narození na háček pod strop zavěsili kolébku se speciální lištou, umístili dřevěnou mísu na placentu s vodou, v blízkosti. Protože pokud se náhle dítě narodilo večer nebo v noci, před odříznutím pupečníku je třeba ho ukázat Slunci, aby jeho život byl dlouhý a zdravý.
Placenta byla v teplé vodě – i koupel byla teplá a po rozích byly otevřeny truhly. Aby když se žena rozhlíží – všechno viděla že je otevřeno i organismus je zcela otevřený, proto si Naši Předkové všimli této vlastnosti psychologie. Pupeční šňůru podvázali a svázali nití, na kterou byly použity vlasy otce, matčiny vlasy a lněná nit (len – to je moc země, vzduchu Slunce), to vše je spolu zkroucené a získá se nit. Ale pupeční šňůru prořízli až poté, co bylo dítě ukázáno Slunci. Pokud je zataženo, počkejte následující den. Stává se, že se čeká i týden, počkejte i 10 dní, nic se nestane – dítě je živé a zdravé. Teď, proč prořezávají hned jak se narodí? Aby vyrobili extrakt z pupečníku, i z placenty, aby ji použili na omlazovací preparáty pro bohaté, kteří mají narušenou strukturu genů.
Výchova (péče o osvojené) druhých dětí. Pokud se muž oženil s vdovou, plní si dluh před Rodem? Zde nemůžeme mít jednostranný postoj, protože se mohl inkarnovat na Zemi podruhé. Například v předchozím životě něco nestihnul, dluh před Rodem splnil – zplodil 16 dětí, ale nezískal zkušenosti stvoření, proto se narodil znovu, aby je získal a zároveň pomohl ženě s jejími dětmi postavit je na nohy.
Také tam může být i druhé – člověk neví o Konech Rita a oženil se s vdovou (nebo rozvedenou), vyženil si například 5 dětí, ale děti nejsou jeho, přestože mu říkají otec. V dokladech jsou mu zapsány, ale podle Obrazu Ducha a Krve nejsou jeho, nýbrž prvního muže jeho ženy. Pak přijde na Soud Předků, kde se ho budou ptát: „Porodili jsme tě a kde je pokračování našeho Rodu?“. Odpoví: „mám 5 dětí“ a Předkové se ho zeptají: „Ty jsi náš Rod neprodloužil, ale cizí.
„Co jsi udělal pro náš Rod?“. Proto Rita měla ve své podstatě ještě následující formu. Ku příkladu, 3 bratři šli bránit svou zemi, své rodiny a pouze 1 se vrátil živý (nezáleží na tom, zda starší, střední nebo mladší). Ten, který se vrátil živý, převzal péči i o manželky i děti svých bratrů. Tedy postavil velké sídlo, aby všichni žili s ním v jeho domě, tak převzal zodpovědnost za děti jeho bratrů, kteří všichni stále patří k jeho Rodu. Před Předky: má svých 9 dětí, dejme tomu, že od jednoho bratra 7 dětí a 8 dětí od druhého. 24 dětí postavil na nohy, ačkoli nikoli všechny byly jeho. Patří k jeho Rodu, tedy jednal v souladu s Kony Rodu.
Mladší syn = dědic. Jeden z Konů Rita říká: „Nejmladší syn v Rodě vždy zůstává s rodiči.“. Proto vždy platil princip – vše nejsladší, chutné nejmladšímu, jako by si rodiče od samého počátku zajišťovali důstojné stáří. Dítě vidělo, že všechno nejlepší, všechno co bylo nashromážděno v tomto Rodě, veškeré dědictví, všechno přechází na nejmladšího. Dívky vydávali do manželství – oni pokračují v druhém Rodě, bratři mohou odejít a postavit si svá sídla a nejmladší vždy zůstává, takový bylo Rodové pravidlo.
Nebo řekněme, narodily se pouze 4 dívky, pak rodiče nikdy nejmladší nikde nepouštějí, naopak, k sobě si vezmou svého zetě (manžela jejich dcery), je pro ně synem a jemu dávají celé své dědictví. A on se už stal, podle Konu Rita, určeným dědicem, ale nikoli přímým. Proto se Slaviani snažili si zrodit dědice sami, i když měli 9 – 10 dívek po sobě (tak to musí být), pak budou rodit muže. Rodit je možné i ve 100 letech, Příroda to umožňuje ženskému organismu, pokud žena žije v rovnováze s Přírodou. Omezení svého života si vytváří sám člověk.
Žít pro Rod. Nyní je často slyšet: „Žiji sám pro sebe.“. Co to znamená? Utéct od problémů, nedělat nic? Když žije člověk sám pro sebe, přichází také dost problémů, a tak se zdá, že jako by nic nedělal – to znamená, že parazituje na úkor druhých. „Žít pro sebe“, nikomu nic nebýt dlužný, být nezavázaný, ale zároveň využívat všech výhod společnosti. Může člověk žít utržený od celé společnosti? Může, je-li poustevník a splnil si svou povinnost (dluh) před Rodem. Když člověk jen říká, že chce žít jen pro sebe, pak i dluh před Rodem a dluh před společenstvím odchází jinou cestou. Tam není takového pojmu – žít jen pro sebe.
Tam není takového pojmu – žít jenom pro sebe. Slaviani mají ponětí – žít pro Rod. Teda, vždy musí převládat myšlenka : „Co můžu udělat pro blaho Rodu?“ Lávku, truhlu, skříň – vyrobil pro Rod. A všimněte si, začnu-li dělat pro dobro Rodu, pak mi Bohové okamžitě začnou pomáhat, protože Rod sjednocuje všechny mé Předky a všechny mé Bohy. Pokud dělám pro ně, tak i oni mi začnou pomáhat, tedy tvořit pro mě a tam bude vzájemná pomoc. Rovněž Bohové mají pomocníky, zejména u Bohů-Vládců prvků, a jejich pomocníci náš také začnou podporovat.
Zdroj:
vk.com/id510552269